لیزر موهای زائد

طی سال‌های اخیر، لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای زائد تبدیل شده است. این روش باعث خلاص شدن از سالن‌های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی همچنین جوش‌ها و موهای زیر پوستی می‌شود.

لیزر موهای زائد


عملکرد لیزر موهای زائد چگونه است؟

نور لیزر هر چیزی که تیره‌رنگ باشد را حرارت داده و می‌سوزاند. با حرارت دادن و سوزاندن موی تیره‌رنگ داخل فولیکول مو، خود فولیکول نیز آسیب می‌بیند و از بین می‌رود. هرکدام از موهای بدن ما دارای یک چرخه‌ رشد و استراحت هستند. در یک زمان مشخص اکثر موهای بدن ما در فاز استراحت هستند و تعداد کمی از آن‌ها در فاز رشد هستند.

اگر هنگام لیزر موهای زائد ، فولیکول مو در فاز استراحت باشد، اشعه لیزر بر آن اثری ندارد. به همین دلیل است که برای از بین بردن تمامی ‌موها به چندین جلسه درمان با لیزر، با فاصله های زمانی مشخص نیاز است. با هر جلسه رفع موهای زائد تعدادی از فولیکول‌های فعال مو سوخته می‌شوند و بالاخره پس از مدتی تمامی‌ موها از بین می‌روند.


دستگاه لیزر آلکساندرایت نابلین

دستگاه لیزر نابلین ترکیبی از دو دستگاه، الکساندرایت و ان دی یاگ است. این دستگاه با طول موج ۷۵۵ نانومتری و ۱۰۶۴ نانومتری که از کانی و عنصری بسیار کمیاب و گرانقیمت بنام کریزوبریل تشکیل شده است. این عنصر بر اساس مقایسه علمی که توسط کنفدراسیون جهانی جواهر و موسسه گوهر شناسی جهانی به عمل آمده است به عنوان گرانقیمت ترین سنگ و نادرتر از الماس می‌باشد . کانی الکساندرایت Alexandrite دارای پدیده color change بوده ودر نور روز یک رنگ و در نور شب در زیر لامپ رنگ دیگری را نمایش می‌دهد. این سنگ معمولا در رنگ بنفش مایل به قرمز یافت می‌شود.

دستگاه لیزر نابلین

دستگاه لیزر نابلین در مرکز لیزر الیزه موجود می‌باشد که از مزایای استفاده از آن در شعب الیزه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

. بهداشت و پاکیزگی مجموعه با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و مورد تایید وزارت بهداشت
. بدون درد و عوارض جانبی
. بدون نیاز به استفاده از هرگونه مواد بی حسی
. با قدرت و سرعت فوق‌العاده
. قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی برای از بین بردن هر نوع پوست و مو
. سیستم cooling (باد سرد) توانمند
. بالاترین استاندارد ایمنی و حداقل عوارض ممکن
. کم‌دردترین، کم‌خطرترین، سریعترین و موثرترین دستگاه در حال حاضر دنیا
. تحت نظر پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی
. اپراتورهای مجرب و آموزش دیده
. قابل استفاده برای انواع پوست، حتی تیره، با عملکرد قدرتمند
. دارای استاندارد مورد تایید FDA آمریکا

برخی کاربردهای دستگاه لیزر نابلین:

. درمان قدرتمند و موثر موهای زائد
. روشن کننده سطح پوست بدن
. درمان سریع ملاسما
. جوانسازی پوست
. درمان ضایعات عروقی
. درمان ضایعات پیگمانته


Open chat
رزرو وقت آنلاین